Jdi na obsah Jdi na menu
 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

 

20180927165718_img_9417--1-.jpg

PRO SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2018/2019 BYL ODDÍL MLADŠÍ PŘÍPRAVKY ZAŘAZEN DO SKUPINY H3L.

Aktuální rozpisy zápasů najdete níže.

Datumy a časy se mohou měnit, sledujte proto prosím rozpisy, které se budeme snažit dle dispozic aktualizovat. Děkujeme.

 

logo-pro-web.jpglogo-pro-web.jpglogo-pro-web.jpg

 

 

 

TRÉNINKY Podzim 2018:

    wink

TRÉNINKY ZIMA:

ÚTERÝ 16.30 - 18.00 HODIN A PÁTEK 16.30 - 18.00 HODIN: TRÉNINK PROBÍHÁ V HALE TJ RUZYNĚ.

DĚTI MUSÍ MÍT VHODNOU SÁLOVOU OBUV! smiley

 

                                     logo-pro-web.jpg

ROZPIS SOUTĚŽNÍCH ZÁPASŮ MPŘ - Podzim 2018
(aktuální stav ke dni 14. 8. 2018)

 

KOLO DEN DATUM ČAS HŘIŠTĚ ZÁPAS
1. pátek 5.4. 17:00 Aritma UMT Aritma - Ruzyně
2. neděle 14.4 13:00 Chaplinovo náměstí  SA Praha- Ruzyně
3. neděle  28.4. 15:00 Ruzyně T. Ruzyně-Řeporyje
4. pátek 3.5. 18:00 Radotín UMT Radotín - Ruzyně
5. neděle 12.5. 15:00 Ruzyně T. Ruzyně - Lochkov
6. pátek 17.5. 17:30 Suchdol T Suchdol - Ruzyně
7. neděle 26.5 16:30 Loko Praha T Loko Praha - Ruzyně
8. čtvrtek 30.5. 17:00 Ruzyně T. Ruzyně - Bílá Hora
9. neděle 9.6. 16:00 Chaplinovo nám. UMT Barandov - Ruzyně

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznámky:
UMT - zápas se hraje na umělé trávě (v ostatních případech se hraje na travnatém hřišti)

TABULKY PŘÍPRAVEK SE Z ROZHODNUTÍ FAČR JIŽ NEZVEŘEJŇUJÍ (rozhovor s gen. sekretářem R. Řepkou)

ODKAZ NA KLUBY (zde můžete po prokliknutí na webové stránky soupeře dohledat adresu konání zápasu)

 

logo-pro-web.jpg 

 

PROGRAM TURNAJŮ A PŘÁTELSKÝCH ZÁPASŮ MPŘ
(postupně budeme aktualizovat a doplňovat)

NOMINACI  NA TURNAJE URČUJE TRENÉR !!!!!!!!  winksmiley

26450-fotbalovy-mic.jpg

 

 

 

26450-fotbalovy-mic.jpg

 

         

       

        

          

    

26450-fotbalovy-mic.jpg

            30.3.2019 - turnaj Vykáň

               18.5.2019 - Turnaj Karlštejn

               16.6.2019 - Turnaj Vyšehrad / Dětský den /

26450-fotbalovy-mic.jpg

       22 - 23.6.2019 turnaj Povrly